VİOP teknik analizi

Güne sert bir geri çekilme ile başlayan Ağustos Vadeli 30 Sözleşmesi gün ortasında gelen yükseliş ile açıldığı seviyeye kadar geri çıktı.

Piyasalara bakış

BIST 30 Endeksi son işlem gününde yüzde 0.02 düşüş ile 12,091 seviyesinden günü tamamladı.

Şirket haberleri

ANSGR – Fitch tarafından şirketin derecelendirme not ve görünümünün teyit edildiği açıklandı.

VİOP30 endeksi

VİOP 30 Endeks kontratında yatay açılış bekleniyor.

Siberağ-1” operasyonlarında 35 şüpheli yakalandı

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Siberağ-1” operasyonlarında hesaplarında 3 milyar 600 milyon TL para hareketliliği bulunan 35 şüphelinin yakalandığını bildirdi.

Wall Street Journal, Hong Kong Gazeteciler Birliği'nin yeni başkanını kovdu

Stockholm, 18 Temmuz (Hibya) - Hong Kong Gazeteciler Birliği Başkanı Selina Cheng, zor durumdaki birliğin başına getirildikten haftalar sonra işvereni Wall Street Journal tarafından işten çıkarıldı. The Guardian'ın haberine göre Cheng, işine son verilmesinin sendikada göreve başlamasıyla bağlantılı olduğuna inandığını söyledi.

BİST100 endeksi

BİST100 endeksinde yatay başlangıç gerçekleşmesi bekleniyor.

Piyasalarda bugün

Dışişleri Bakanı Fidan, Nijer ziyaretinde terörle mücadele, eğitim, enerji, sağlık, ticaret, güvenlik, savunma dahil birçok konuyu görüştüklerini belirtti.

Asya-Pasifik piyasaları çip şirketi hisselerinin düşmesiyle geriledi

İstanbul, 18 Temmuz (Hibya) - Asya-Pasifik piyasaları, ABD'den gelen daha sıkı ihracat kısıtlamaları haberleri ve ABD eski Başkanı Donald Trump'ın yorumlarının jeopolitik gerilimleri artırmasının ardından çip üreticileriyle ilgili hisse senetlerinin düşmesiyle geriledi.

Joe Biden ''hastalık durumu ortaya çıkarsa'' başkanlık yarışından çekilmeyi düşünecek

Stockholm, 18 Temmuz (Hibya) - ABD Devlet Başkanı Başkan Joe Biden bir kez daha yaşıyla ilgili eleştirilere maruz kaldı.