Ticaret Bakan Yardımcısı Ağar, Nijer'de temaslarını sürdürüyor

Ticaret Bakan Yardımcısı Volkan Ağar, Nijer Devlet Başkanı, Vatanı Koruma Ulusal Konseyi (CNSP) Başkanı General Abdourahamane Tiani ve Nijer Ticaret ve Sanayi Bakanı Seydou Assadi ile bir araya geldi.

Anayasa Mahkemesi Üyeliğine Doç. Dr. Metin Kıratlı seçildi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Anayasa Mahkemesi Üyeliğine Doç. Dr. Metin Kıratlı'nın seçilmesi Resmi Gazete'de yayımlandı.

Bakan Bolat, TUSAŞ'ı ziyaret etti

Ticaret Bakanı Ömer Bolat, TUSAŞ'ı ziyaret ederek, görevlerine yeni başlayan yöneticilere hayırlı olsun dileklerini iletti.

IDF: Savaş uçakları, Hizbullah'ın Itatron bölgesindeki terör altyapısına saldırı düzenledi

Jerusalem, 17 Temmuz (Hibya) - İsrail Savunma Kuvvetleri (IDF), savaş uçaklarının, Hizbullah'ın Itatron bölgesindeki terör altyapısına ve Lübnan'ın güneyinde örgütün kullandığı fırlatıcıya saldırı düzenlediğini duyurdu.

Bakan Fidan, Nijer Devlet Başkanı Tiani ile görüştü

Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Nijer Devlet Başkanı, Vatanı Koruma Ulusal Konseyi (CNSP) Başkanı General Abdourahamane Tiani ile bir araya geldi.

Türkiye ile Nijer arasında petrol ve doğal gaz alanlarında niyet beyanı imzalandı

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar, Nijer Petrol Bakanı Mahaman Moustapha Barke ile petrol ve doğal gaz alanlarında bir niyet beyanı imzaladı.

Atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı

Atama ve görevden alma kararları Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete'de yayımlandı.

Resmi Gazete başlıkları

1417 Dışişleri Komisyonunun Türkiye Büyük Millet Meclisinin Tatili ve Aravermesi Sırasında Çalışabilmesine İlişkin Karar

Türksat 6A'nın son ateşlemesi gerçekleştirildi

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, Türksat 6A'nın son ateşlemesinin gerçekleştirildiğini açıkladı. Bakan Kacır, Türksat 6A'nın Türk milletine hayırlı olmasını diledi.

Bakan Yardımcısı Ekinci, Kırgızistan’ın Ankara Büyükelçisi Kazakbayev ile görüştü

Dışişleri Bakan Yardımcısı Büyükelçi Berris Ekinci, Kırgızistan’ın Ankara Büyükelçisi Ruslan Kazakbayev ile bir araya geldi.