MSB’den MSÜ Deniz Harp Okulu sporcularına tebrik

Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Heybeliada 1773, 250’nci Yıl Kuruluş Kupası Yat Yarışı’nda DHO ARİVA Yatı IRC 0 kategorisinde birincilik, DHO ZIPKIN Yatı IRC 4 kategorisinde ikincilik elde eden Milli Savunma Üniversitesi (MSÜ) Deniz Harp Okulu sporcularını tebrik etti.

Borçlanma araçlarının / kira sertifikalarının işlem görmeye başlaması

Borçlanma araçlarının / kira sertifikalarının işlem görmeye başlamasına ilişkin bildirim yapıldı.

DEVA Partili Ekmen, 81 yaşındaki hasta mahpus Abdulhalim Kaya için adalet istedi

DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Mersin Milletvekili Mehmet Emin Ekmen, TBMM Genel Kurulu’nda söz alarak hasta ve yatalak olan yaşlı hükümlü Abdülhalim Kaya için Cumhurbaşkanının Anayasanın 14. maddesinin 16. fırkasında kendisine verilmiş olan “Sürekli hastalık, sakatlık ve kocama sebebiyle kişilerin cezalarını hafifletmek veya kaldırmak” görev ve yetkisini kullanmasını istedi.

Halkbank, Kulüpler Dünya Şampiyonası’nda yarı finalde

Halkbank, 2023 FIVB Erkekler Kulüpler Dünya Şampiyonası’ndaki ikinci maçında Brezilya’nın Sada Cruzeiro takımını 3-0 mağlup etti.

Belediye-İş Sendikası’ndan Başkan Soyer’e destek

Belediye İş Sendikası’nın İzmir şubelerinde örgütlü işçiler, 9 Eylül kutlamalarında Nutuk'tan alıntı yaptığı için hakkında soruşturma başlatılan Başkan Soyer’e destek verdi. Ankara’da bulunan Başkan Soyer, işçilerle canlı bağlantı aracılığıyla konuştu.

Borçlanma araçları, yatırım fonları ve varant itfa/kupon/getiri/ nakdi uzlaşı ödeme işleml

Borçlanma araçları, yatırım fonları ve varant itfa/kupon/getiri/ nakdi uzlaşı ödeme işlemlerine ilişkin bildirim yapıldı.

Borsada işlem gören tipe dönüşüm duyurusu

Borsada işlem gören tipe dönüşüm duyurusu yapıldı.

Marmaray'a konulan ek seferlerle 392 bin yolcu taşındı

Marmaray, 27 Kasım-3 Aralık tarihlerinde olumsuz hava koşulları nedeniyle konulan ek seferlerle toplam 392 bin yolcuya hizmet verildiğini açıkladı.

Başkan Aydın, Cuma Buluşmaları çerçevesinde vatandaşları ağırladı

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, halkla randevusuz buluşmalarına devam ediyor.

Dışişleri Bakan Yardımcısı Bozay, UNFPA Türkiye Temsilcisi Khan’ı kabul etti

Dışişleri Bakan Yardımcısı ve AB Başkanı Büyükelçi Mehmet Kemal Bozay, UNFPA Türkiye Temsilcisi Mariam Khan’ı kabul etti.