Antalya’daki teleferik kazası için Türk Silahlı Kuvvetlerine ait bir uçak görevlendirildi

Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Antalya’da meydana gelen teleferik kazası sonrası mahsur kalan vatandaşları kurtarma çalışmaları için Türk Silahlı Kuvvetlerine ait 1 adet C-130 tipi uçağın görevlendirildiğini bildirdi.

İletişim Başkanı Altun: Olayla ilgili gerekli soruşturmalar başlatılacak

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Antalya'nın Konyaaltı ilçesinde devrilen teleferik direğine çarpan kabininin parçalanması olayıyla ilgili gerekli soruşturmaların başlatılacağı ve kazanın tüm yönleriyle araştırılacağını bildirdi.

Bakan Koca: Antalya'daki teleferik kabininin düşmesi sonucunda 10 kişi yaralandı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Antalya’nın Konyaaltı ilçesinde bir teleferik kabininin düşmesi sonucunda bir kişinin hayatını kaybettiğini, 10 kişinin de yaralandığını bildirdi.

AFAD: Antalya'daki teleferik kazasında toplam 49 vatandaşımız tahliye edildi

İçişleri Bakanlığı Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD), Antalya'da meydana gelen teleferik kazası sonucunda kurtarma çalışmalarında toplam 49 vatandaşın tahliye edildiği ve çalışmaların devam ettiğini bildirdi.

Bakan Yerlikaya: Olayla ilgili Mülkiye Müfettişleri görevlendirildi

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Antalya Konyaaltı’nda yaşanan teleferik hattını taşıyan direklerden birinin devrilmesi olayıyla ilgili Mülkiye Müfettişlerinin görevlendirildiğini bildirdi.

Borrell: Sudanlılar 2019'dan bu yana arzuladıkları özgürlük, barış ve adaleti hak ediyor

Brüksel, 12 Nisan (Hibya) - Avrupa Birliği (AB) Dışişleri Yüksek Komiseri Josep Borrell, Sudanlıların 2019'dan bu yana arzuladıkları özgürlük, barış ve adaleti hak ettiklerini bildirdi.

Resmi Gazete başlıkları

Balon Balığı Avcılığının Desteklenmesine İlişkin Tebliğ

U18 Erkek Milli Takımı, Letonya’yı mağlup etti

18 Yaş Altı Erkek Milli Takımı, 2024 CEV U18 Avrupa Şampiyonası 2. Raunt Elemesi’ndeki ilk maçında Letonya’yı 3-0 mağlup etti.

Bakan Ersoy'dan teleferik hattındaki kazada hayatını kaybeden vatandaş için taziye mesajı

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Antalya'nın Konyaaltı ilçesinde teleferik hattında meydana gelen kazada hayatını kaybeden vatandaş için taziye mesaı yayımladı.

Bakan Göktaş'tan teleferik hattındaki kazada hayatını kaybeden vatandaş için taziye mesajı

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, Antalya'nın Konyaaltı ilçesinde teleferik hattında meydana gelen kazada hayatını kaybeden vatandaş için başsağlığı mesajı yayımladı.